• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Z jakich powodów gram u bukmacherów?
Tak naprawdę znam niezliczoną ilość ludzi – głównie facetów, którzy kochają typy bukmacherskie. Świetnie znam tę dziedzinę, ponieważ sam gram u bukmacherów jakieś 15 lat. Choć oczywiście w trakcie swojej kariery nie wygrałem za wielu pieniędzy, to tak naprawdę tak czy siak będę w dalszym ciągu grał u buków!
Z jakich przyczyn? Cóż, prawda jest taka, że zasadniczo to sytuacja jest taka, iż kocham dreszczyk emocji – kiedy obstawiam zakłady bukmacherskie za znaczącą część wypłaty, nareszcie czuję, że żyję. Chcę w trzeciej części tekstu napisać trochę odnośnie prawidłowego typowania spotkań.
Sądzę, że obecnie miłośnicy obstawiania meczów mają sporo prostsze życie – przecież bez najmniejszego problemu można natrafić na te typy bukmacherskie, które może nie są pewniakami, lecz są w stanie jakoś uchronić nas przed popełnieniem błędu. Czyli jeśli chcesz postawić na Real Madryt w spotkaniu z Chelsea Londyn, lecz nagle dowiadujesz się, iż znaczna grupa obstawiających optuje za tą drugą ekipą, ponieważ choćby są lepiej przygotowani, po prostu masz okazję przemyśleć swoją grę. W dalszym ciągu będę grywał u bukmacherów, Tobie także to radzę. Chyba, że nie masz 18 lat.
źródło: portal internetowy

Categories: Sport

Comments are closed.